Okuyucularıyla etkileşim halinde olan bir dijital yayıncılık şirketi

Biz Beyger Medya olarak, 2018 yılından beri dijital yayıncılık alanında fark yaratıyoruz. İki popüler sitemiz Beyinsizler ve Bibaktım ile bilimden sanata, tarihten astrolojiye kadar çeşitli konularda ilginç ve eğlenceli içerikler sunuyoruz. Amacımız, insanların hayatını zenginleştiren, bilgilendiren ve eğlendiren içerikler üretmek. Bunu yaparken de kaliteli, özgün ve güvenilir olmaya özen gösteriyoruz. Biz yenilikçi, yaratıcı ve tutkulu bir ekibiz. Çalışmalarımızda dürüstlük, saygı ve sorumluluk değerlerine bağlıyız. Sürekli gelişim ve öğrenme için çabalıyoruz. Okuyucularımızın memnuniyeti ve geri bildirimleri bizim için çok önemli. Onlarla etkileşim halinde olmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

Türkiye’nin Popüler Bilim ve Teknoloji Sitesi
Beyinsizler, Beyger Enterprises tarafında Türk internet kullanıcılarına bilim ve teknoloji haberlerini ulaştırmak, daha anlaşılır ve eğlenceli hale getirmek için kurulmuştur. Beyinsizler’de bilim ve teknoloji alanında yaşanan son gelişmeleri en hızlı ve güncel şekilde takip edebilirsiniz.
Projeyi İncele Web Portal Mobil App
Türkiye'nin En Sosyal Ve Renkli Haber Platformu
Türkiye’nin en sosyal ve renkli haber platformu Bibaktim! En güncel sinema haberleri, spor haberleri, yemek tarifleri, kamp yerleri ve seyahat rehberi bilgilerine ulaşabileceğiniz bir haber platformu arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Projeyi İncele Web Portal Mobil App
Particle element
Particle element

İşimize Tutkuyla Bağlıyız

Beyger Medya’nın Projeleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak Veya İş Birlikleri İçin